Půjčovna a servis   |   Kariéra   |   Zastoupení   |  Kontakt

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání technického směru (obor strojírenství), znalost 3D modelování (INVENTOR / SE),

znalost MS Office (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce:
Konstrukce strojů - konstrukce nových a úpravy stávajících typů strojů dle požadavku zákazníků, tvorba kusovníků a katalogů náhradních dílů, tvorba a úpravy technické dokumentace, práce v programu Solid Edge a

Inventor 3D;

Technická příprava výroby - zabezpečení komponent pro výrobu nových strojů a náhradních dílů, komunikace s dodavateli, řešení technologie výroby;

Kalkulace nákladů – kalkulace výrobních nákladů strojů a náhradních dílů;

Nabízíme:
Odborný rozvoj v oblasti konstrukce strojů s mechanickým pohonem a elektro-hydraulickými prvky;

Zaměstnání v Příbrami v 1-směnném provozu (po – pá);

Práci v týmu se 3 zkušenými kolegy;

5 týdnů dovolené po zapracování;

Možnost účasti na zahraničních výstavách a veletrzích;

Nadstandardní platové ohodnocení v závislosti na výkonu a hospodářských výsledcích společnosti;

 Kontakt:

Adresa provozovny: Hatě 546, Příbram III - Sázky