Půjčovna a servis   |   Kariéra   |   Zastoupení   |  Kontakt

Požadujeme:

středoškolské vzdělání technického směru (obor strojírenství), znalost 2D/3D modelování, znalost MS Office (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce:

Strojní konstrukce - tvorba a úpravy výrobní dokumentace

(výrobní výkresy a kusovníky), tvorba a úpravy technické dokumentace

(katalogy náhradních dílů);

Technická příprava výroby – sledování a koordinace materiálových toků a kooperací (obráběné díly, výpalky, odlitky);

Nabízíme:
Odborný rozvoj v oblasti konstrukce a výroby strojů s mechanickým pohonem a elektro-hydraulickými prvky;

Studijní praxi/brigádu v Příbrami v 1-směnném provozu (po – pá);

Individuální vedení a spolupráci se 3 zkušenými kolegy;

Ohodnocení odpovídající výkonu;

 Kontakt:

Adresa provozovny: Hatě 546, Příbram III - Sázky